Massatoiminnot:
Alueet/Paikat
Jäähalli
Keilahalli
Lukio
Niva-Kaijan koulu
Ryhmiin ilmoittautuminen
tammikuu 2024
ma
ti
ke
to
pe
la
su
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
helmikuu 2024
ma
ti
ke
to
pe
la
su
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
maaliskuu 2024
ma
ti
ke
to
pe
la
su
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Varauskalenteri
Valitse alue:
Jäähalli
Uikko
Aitio/kokoustila/sauna
Jäähalli
Keilahalli
Kuntosali
Snooker
Tatami/jumppasali
Uimahalli
Ulkoalueet
Jalkapallokenttä
Pesäpallokenttä
Tenniskentät
Urheilukenttä
Pyssymäki
Pyssyhovi
Vuokraamo
Bumper pallot
Fatbike
Kaasugrilli
Kävelysauvat
Lapsen kantorinkka
Liukulumikengät
Lumikengät
Tennismailat
Äänentoisto
Koulujen salit
Junttilan koulu
Lukio
Niva-Kaijan koulu
Liikuntasalit
Amiksen liikuntahalli
Liikuntaneuvonta
Liikuntaneuvonta
Testaus
Testilaboratorio
Seuratoiminta
Seuratoimintakalenteri
Katso jäähallin sivulta hinnasto, sijainti ja yhteystiedot »
Varauskalenteriin
Kirjaudu sisään
Ohjeet
<< Edelliseen viikkoon
Viikko: 08
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
tammi
helmi
maalis
huhti
touko
kesä
heinä
elo
syys
loka
marras
joulu
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Tähän viikkoon
Seuraavaan viikkoon >>
Aika:
maanantai
19 helmi
tiistai
20 helmi
keskiviikko
21 helmi
torstai
22 helmi
perjantai
23 helmi
lauantai
24 helmi
sunnuntai
25 helmi
08:00
8 GH PH5
08:00 - 09:30
AV 7- 8 (PH2 ja 3)
Akatemia
08:00 - 09:30
AAMU HÖNTSÄ PH1 ja 2
08:00 - 09:30
08:15
7DE-pojat PH5
08:15 - 09:30
08:30
Halli avataa 08:30
08:30 - 09:00
08:45
09:00
Halli avataa 09:00
09:00 - 09:30
Halli avataa 09:00
09:00 - 09:30
Pikkukossit PH 4 ja 5
09:00 - 10:30
09:15
09:30
Päiväkoti Majakka
09:30 - 10:30
Pirttiranta eskarit PH4
09:30 - 10:30
1D-9D Köpis PH4
09:30 - 10:15
Vilkunan viskarit PH5
09:30 - 10:30
Pilke päiväkoti Tuulenpesä PH 4 ja5
09:30 - 10:30
09:45
Cowboys U11 (PH4 )- YJK U11 (PH5) Pienpeli
09:45 - 11:00
10:00
10:15
10:30
Naisten kiekkokoulu Cowboys PH1
10:30 - 11:45
10:45
Köpis 3a PH5
10:45 - 12:30
11:00
Leijona Kiekkokoulu PH 2 ja 3
11:00 - 12:00
11:15
11:30
11:45
Kossit PH 2 ja 3
11:45 - 13:30
12:00
Cowboys U9 (PH1) - JHT U9(PH5) Leijonaliigaa
12:00 - 14:30
12:15
Iloa mailapeleistä (PH5)
12:15 - 13:30
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
Jäänhoito
13:30 - 14:15
13:45
14:00
Jäänhoito
14:00 - 16:00
14:15
Cowboys U14- KKP U14 (PH5) Ottelu
14:15 - 16:00
14:30
Jäänhoito
14:30 - 16:30
Cowboys U11 (PH2)- PyPo U11(PH3) pienpeli
14:30 - 15:45
14:45
15:00
15:15
Harrastamisen malli/alakoulut (EasyHockey)
15:15 - 16:15
Harrastamisen malli/ EasyHockey
15:15 - 16:15
15:30
Jäänhoito
15:30 - 16:30
15:45
KaMROCK Oy PH 4 ja 5
15:45 - 17:15
16:00
Cowboys U12 PH9
16:00 - 17:00
Wanhat Pierut PH8 ja 2
16:00 - 17:30
16:15
Jäänhoito
Jäänhoito
16:30
Cowboys U11 PH2
16:30 - 17:30
Cowboys taitojää U10/U11 PH1
16:30 - 17:15
Cowboys U10/ U11 PH2 ja 3
16:30 - 17:15
Cowboys Mv jää PH1
16:30 - 17:15
16:45
17:00
Cowboys- YJK II-Div. OTTELU
17:00 - 21:15
17:15
Cowboys U8 PH 2 ja 3
17:15 - 18:15
Cowboys U12 PH9
17:15 - 18:15
Cowboys taito/pelijää U8 PH3
17:15 - 18:15
Nilikka Liiga PH 2 ja 3
17:15 - 18:45
17:30
Cowboys U10 PH3
17:30 - 18:30
Pipolätkä PH4 ja 5
17:30 - 19:00
17:45
18:00
18:15
Cowboys U9 PH4
18:15 - 19:15
Cowboys U14 PH7
18:15 - 19:15
Cowboys edustus PH6
18:15 - 19:30
18:30
Cowboys U12 / U14 PH9 ja PH7
18:30 - 19:30
18:45
19:00
19:15
Cowboys edustus PH6
19:15 - 20:30
JoKi United U15 PH1
19:15 - 20:15
19:30
JoKi United U15 PH1
19:30 - 20:30
Cowboys U14 PH7
19:30 - 20:45
19:45
20:00
20:15
Wanhat Pierut PH8 ja 2
20:15 - 21:45
20:30
Myllykoski PH 2 ja 3
20:30 - 22:00
Hokkarit PH2 ja 3
20:30 - 22:00
20:45
Susi Hockey PH2 ja 3
20:45 - 22:15
21:00
21:15
Kiekko 5000 PH4 ja 5
21:15 - 23:00
21:30
21:45
22:00
Lehmiperän Oilers PH 4 ja 5
22:00 - 23:30
22:15
22:30
22:45
23:00
Reikäkiekko PH2 ja3 (Vuoro 00:30 saakka)
23:00 - 00:00
23:15
23:30
23:45
<< Edelliseen viikkoon
Tähän viikkoon
Seuraavaan viikkoon >>