Massatoiminnot:
Alueet/Paikat
Jäähalli
Keilahalli
Lukio
Niva-Kaijan koulu
Ryhmiin ilmoittautuminen
lokakuu 2021
ma
ti
ke
to
pe
la
su
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
marraskuu 2021
ma
ti
ke
to
pe
la
su
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
joulukuu 2021
ma
ti
ke
to
pe
la
su
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Varauskalenteri
Valitse alue:
Jäähalli
Uikko
Aitio/kokoustila/sauna
Jäähalli
Keilahalli
Kuntosali
Snooker
Tatami/jumppasali
Uimahalli
Ulkoalueet
Jalkapallokenttä
Pesäpallokenttä
Tenniskentät
Urheilukenttä
Pyssymäki
Pyssyhovi
Vuokraamo
Bumper pallot
Fatbike
Kaasugrilli
Kävelysauvat
Lapsen kantorinkka
Liukulumikengät
Lumikengät
Tennismailat
Äänentoisto
Koulujen salit
Junttilan koulu
Lukio
Niva-Kaijan koulu
Liikuntasalit
Amiksen liikuntahalli
Liikuntaneuvonta
Liikuntaneuvonta
Testaus
Testilaboratorio
Seuratoiminta
Seuratoimintakalenteri
Katso jäähallin sivulta hinnasto, sijainti ja yhteystiedot »
Varauskalenteriin
Kirjaudu sisään
Ohjeet
<< Edelliseen viikkoon
Viikko: 44
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
tammi
helmi
maalis
huhti
touko
kesä
heinä
elo
syys
loka
marras
joulu
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Tähän viikkoon
Seuraavaan viikkoon >>
Aika:
maanantai
01 marras
tiistai
02 marras
keskiviikko
03 marras
torstai
04 marras
perjantai
05 marras
lauantai
06 marras
sunnuntai
07 marras
08:00
7GH PoPi PH4
08:00 - 09:30
Kyösti Kallion koulu/ 4lk:n tytöt PH4
08:00 - 09:30
Köpis 5.lk pojat/ Alex PH4
08:00 - 09:30
PP.2 PH4
08:00 - 09:30
Halli avataan 08:00
08:00 - 08:30
08:15
KKK 6. lk tytöt PH4
08:15 - 09:30
08:30
WP +45 PH8 ja 2
08:30 - 10:00
08:45
09:00
09:15
09:30
Nokela viskarit PH5
09:30 - 11:00
Nokelan päiväkoti / Matruusit PH5
09:30 - 10:30
7 ABL PH5
09:30 - 10:30
09:45
KKK 2D-8D PH5
09:45 - 10:30
10:00
9ABJ PH5
10:00 - 11:15
Halli avataan 10:00
10:00 - 10:30
Yleisö Mailaton PH3
10:00 - 11:00
10:15
10:30
Taitoluistelijat PH3
10:30 - 11:30
10:45
11:00
Köpis 2 ABC PH4
11:00 - 12:15
Cowboys Leijona Kiekkokoulu (PH4 ja5)
11:00 - 12:00
11:15
Sirpa Laatikainen PH4
11:15 - 12:00
11:30
Cowboys U9 (PH2)- YJK U9 (PH4) leijonaliiga Pelit
11:30 - 14:00
11:45
12:00
1-2T Köpis (PH4)
12:00 - 12:45
Cowboys U8 PH 3
12:00 - 13:15
12:15
9EF PH4
12:15 - 13:30
8lk LSO-2 PH5
12:15 - 13:30
Köpis 6. lk pojat PH5
12:15 - 13:45
12:30
12:45
13:00
13:15
Köpis 4. lk pojat (PH5)
13:15 - 14:30
Cowboys U17 (PH2) - Kärpät itä U17 (PH5) Peli
13:15 - 15:45
13:30
KKK 5 tytöt PH5
13:30 - 14:45
KKK 5M5L PH4
13:30 - 14:45
13:45
14:00
Harrastamisen malli (PH4)
14:00 - 15:00
Yleisö Mailat PH3
14:00 - 17:00
14:15
14:30
14:45
15:00
Harrastamisen malli (PH4)
15:00 - 16:00
Harrastamisen malli (PH4)
15:00 - 16:00
Jäänhoito
15:00 - 16:00
15:15
Easy Hockey harrastamisen malli (PH4)
15:15 - 16:15
15:30
15:45
Cowboys U19 (PH1)- RuoSkA/ PK83 (PH4) Peli
15:45 - 18:15
16:00
Jäänhoito
16:00 - 16:30
Jäänhoito
16:00 - 16:30
Jäänhoito
16:00 - 16:30
Cowboys U13 PH7
16:00 - 17:00
16:15
Jäänhoito
16:30
Cowboys U10 PH3
16:30 - 17:30
Cowboys taitojää PH3
16:30 - 17:45
Cowboys U10 PH3
16:30 - 17:15
Cowboys U12 PH9
16:30 - 17:45
16:45
17:00
Cowboys U19 PH2
17:00 - 18:00
Jäänhoito
17:15
Cowboys U12 PH9
17:15 - 18:15
TMOT (PH1) - Milkyway (PH5) Kalajokilaakso Peli
17:15 - 19:00
17:30
Cowboys U13 PH7
17:30 - 18:30
17:45
CowboysU19 PH1 ja2
17:45 - 19:00
Cowboys U13 PH7
17:45 - 19:00
18:00
Cowboys U17 PH3
18:00 - 19:00
18:15
Cowboys U8 ja U9 PH 2,3 ja 4
18:15 - 19:30
Yleisö Mailat (PH5)
18:15 - 19:45
18:30
Cowboys U12 PH9
18:30 - 19:30
18:45
19:00
Valmentaja koulutus puolustuspeli / demojää U12
19:00 - 20:15
Cowboys edustus PH6
19:00 - 20:15
Cowboys edustus PH6
19:00 - 20:15
Pipolätkä PH2 ja 3
19:00 - 20:30
19:15
19:30
Cowboys U17 PH2
19:30 - 20:45
Cowboys Mv jää PH1
19:30 - 20:30
19:45
Nilikka Liiga PH 2 ja 3
19:45 - 21:15
20:00
20:15
Hokkarit PH2 ja 3
20:15 - 21:45
Cowboys U17 PH2
20:15 - 21:30
Kiekko 5000 PH4 ja 5
20:15 - 22:00
20:30
Wanhat Pierut PH8 ja 2
20:30 - 22:00
20:45
Jokitalo PH 3 ja 4
20:45 - 22:15
21:00
21:15
Nuorisoketju PH4 ja 5
21:15 - 22:45
21:30
Rystylätty Ph 4 ja 5
21:30 - 23:00
21:45
Kiekkopojat PH4 ja 5
21:45 - 23:15
22:00
Reikäkiekko PH2 ja 3
22:00 - 23:30
22:15
22:30
22:45
23:00
23:15
23:30
23:45
<< Edelliseen viikkoon
Tähän viikkoon
Seuraavaan viikkoon >>