Massatoiminnot:
Alueet/Paikat
Jäähalli
Keilahalli
Lukio
Niva-Kaijan koulu
Ryhmiin ilmoittautuminen
tammikuu 2021
ma
ti
ke
to
pe
la
su
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
helmikuu 2021
ma
ti
ke
to
pe
la
su
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
maaliskuu 2021
ma
ti
ke
to
pe
la
su
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Varauskalenteri
Valitse alue:
Jäähalli
Uikko
Aitio/kokoustila/sauna
Jäähalli
Keilahalli
Kuntosali
Snooker
Tatami/jumppasali
Uimahalli
Ulkoalueet
Jalkapallokenttä
Pesäpallokenttä
Tenniskentät
Urheilukenttä
Pyssymäki
Pyssyhovi
Vuokraamo
Bumper pallot
Fatbike
Kaasugrilli
Kävelysauvat
Lapsen kantorinkka
Liukulumikengät
Lumikengät
Tennismailat
Äänentoisto
Koulujen salit
Junttilan koulu
Lukio
Niva-Kaijan koulu
Liikuntasalit
Amiksen liikuntahalli
Liikuntaneuvonta
Liikuntaneuvonta
Testaus
Testilaboratorio
Seuratoiminta
Seuratoimintakalenteri
Katso jäähallin sivulta hinnasto, sijainti ja yhteystiedot »
Varauskalenteriin
Kirjaudu sisään
Ohjeet
<< Edelliseen viikkoon
Viikko: 06
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
tammi
helmi
maalis
huhti
touko
kesä
heinä
elo
syys
loka
marras
joulu
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Tähän viikkoon
Seuraavaan viikkoon >>
Aika:
maanantai
08 helmi
tiistai
09 helmi
keskiviikko
10 helmi
torstai
11 helmi
perjantai
12 helmi
lauantai
13 helmi
sunnuntai
14 helmi
08:00
9C/D
08:00 - 09:30
8A/B/J PoPi
08:00 - 09:30
7G/H Pojat PH5
08:00 - 09:30
9lk. Mailapelit PH5
08:00 - 09:30
Jäänhoito
08:00 - 08:30
08:15
08:30
Pikkukossit PH 4 ja 5
08:30 - 10:00
08:45
09:00
09:15
09:30
Pirttiranta
09:30 - 10:30
Pilke-Päiväkoti LK Tuulenpesä
09:30 - 10:30
Peltopuiston päiväkoti/eskarit PH1 ja 2
09:30 - 10:45
KKK 3D-9D PH1
09:30 - 10:15
09:45
10:00
Junnulätkä PH 3
10:00 - 11:30
10:15
9lk. Mailapelit PH5
10:15 - 11:30
10:30
10:45
11:00
Cowboys U8 PH2 ja 3
11:00 - 12:00
11:15
MP3. PoPi
11:15 - 12:30
11:30
KKK 2J-3J
11:30 - 12:15
Jäänhoito
11:30 - 12:00
11:45
12:00
PELI Cowboys U9 (PH1) - HaU U9 (PH4) ja Kiilat U9(PH5)
12:00 - 14:30
12:15
7E/F Pojat PH5
12:15 - 13:45
12:30
12:45
1-2T Köpis PH1 ja2
12:45 - 13:15
13:00
13:15
KKK 5-6
13:15 - 14:45
13:30
13:45
14:00
Peli Cowboys/YJK U17 (PH 1)- Kärpät etelä U17 (PH 4ja 5)
14:00 - 16:30
14:15
9G/H PH5
14:15 - 15:45
14:30
14:45
15:00
Jäänhoito
15:00 - 16:00
15:15
15:30
15:45
16:00
Jäänhoito
16:00 - 16:30
Jäänhoito
16:00 - 16:30
Cowboys U12 PH1 ja 2
16:00 - 17:15
16:15
Jäänhoito
16:15 - 16:45
16:30
Jäänhoito
16:30 - 17:00
Cowboys U15 PH3 ja 4
16:30 - 17:45
Cowboys U12 PH1 ja 2
16:30 - 17:30
16:45
Cowboys U8 PH4 ja 5
16:45 - 17:45
17:00
Cowboys U11 PH4 ja5
17:00 - 18:15
17:15
Cowboys U15 PH3 ja 4
17:15 - 18:30
17:30
Cowboys U15 PH3 ja 4
17:30 - 18:45
17:45
Cowboys/ YJK U17 PH1 ja 2
17:45 - 19:00
Cowboys U9 PH2 ja 3
17:45 - 18:45
18:00
18:15
Cowboys U12 PH 1 ja 2
18:15 - 19:30
18:30
Cowboys/ YJK U17 PH1 ja 2
18:30 - 19:45
18:45
Cowboys U11 PH4 ja5
18:45 - 20:00
Cowboys/ YJK U17 PH1 ja 2
18:45 - 20:00
19:00
Cowboys edustus PH6 ja 5
19:00 - 20:15
19:15
19:30
Cobrat U15 PH 4 ja 5
19:30 - 20:45
19:45
Cowboys edustus PH6 ja 5
19:45 - 21:00
20:00
Kiekkopojat PH2 ja 3
20:00 - 21:30
Cowboys edustus PH6 ja 5
20:00 - 21:15
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00
23:15
23:30
23:45
<< Edelliseen viikkoon
Tähän viikkoon
Seuraavaan viikkoon >>