Massatoiminnot:
Alueet/Paikat
Jäähalli
Lukio
Niva-Kaijan koulu
Ryhmiin ilmoittautuminen
helmikuu 2021
ma
ti
ke
to
pe
la
su
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
maaliskuu 2021
ma
ti
ke
to
pe
la
su
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
huhtikuu 2021
ma
ti
ke
to
pe
la
su
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Varauskalenteri
Valitse alue:
Jäähalli
Uikko
Aitio/kokoustila/sauna
Jäähalli
Keilahalli
Kuntosali
Snooker
Tatami/jumppasali
Uimahalli
Ulkoalueet
Jalkapallokenttä
Pesäpallokenttä
Tenniskentät
Urheilukenttä
Pyssymäki
Pyssyhovi
Vuokraamo
Bumper pallot
Fatbike
Kaasugrilli
Kävelysauvat
Lapsen kantorinkka
Liukulumikengät
Lumikengät
Tennismailat
Äänentoisto
Koulujen salit
Junttilan koulu
Lukio
Niva-Kaijan koulu
Liikuntasalit
Amiksen liikuntahalli
Liikuntaneuvonta
Liikuntaneuvonta
Testaus
Testilaboratorio
Seuratoiminta
Seuratoimintakalenteri
Katso jäähallin sivulta hinnasto, sijainti ja yhteystiedot »
Varauskalenteriin
Kirjaudu sisään
Ohjeet
<< Edelliseen viikkoon
Viikko: 11
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
tammi
helmi
maalis
huhti
touko
kesä
heinä
elo
syys
loka
marras
joulu
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Tähän viikkoon
Seuraavaan viikkoon >>
Aika:
maanantai
15 maalis
tiistai
16 maalis
keskiviikko
17 maalis
torstai
18 maalis
perjantai
19 maalis
lauantai
20 maalis
sunnuntai
21 maalis
08:00
8GH PH5
08:00 - 09:30
Akatemia PH1
08:00 - 09:30
08:15
08:30
Jäänhoito
08:30 - 09:00
08:45
09:00
Pikkukossit PH 4 ja 5
09:00 - 10:30
09:15
Nokelan päiväkoti/ Matruusit PH1
09:15 - 10:30
09:30
Knuutinpuhdon päiväkoti PH1 ja2
09:30 - 10:30
09:45
10:00
7CD PH5
10:00 - 11:30
8lk. LSO-1 PH5
10:00 - 11:30
Jäänhoito
10:00 - 11:00
10:15
10:30
9AB PH5
10:30 - 11:30
Junnulätkä PH1
10:30 - 12:00
10:45
11:00
harkkapeli Cowboys U8 (PH2 ja3) - JHT U8 (PH5)
11:00 - 12:00
11:15
Pallopelit 9lk SiEl PH5
11:15 - 12:30
11:30
11:45
12:00
PELI Cowboys U9 (PH3) - RJK pun ja valk U9 (PH5)
12:00 - 14:30
PELI Cowboys U11 (PH 7) - PyPo U11 (PH4)
12:00 - 13:30
12:15
8EF PH5
12:15 - 13:30
9EF PH5
12:15 - 13:30
7A/B/K PoPi PH5
12:15 - 13:45
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
8lk Pallopelit SiEl PH5
14:15 - 15:30
14:30
PELI (pienpeli) Cowboys U12 (PH 7)- YJK M U12 (PH4)
14:30 - 15:45
14:45
15:00
Jäänhoito
15:00 - 16:00
15:15
15:30
15:45
Jäänhoito
16:00
Jäänhoito
16:00 - 16:30
Jäänhoito
16:00 - 16:30
Cowboys U12 PH1 ja 2
16:00 - 17:00
PELI Cowboys U15 (PH2) - JHT U15 (PH5)
16:00 - 18:30
16:15
Jäänhoito
16:15 - 16:45
16:30
Jäänhoito
16:30 - 17:00
Cowboys U15 PH3 ja 4
16:30 - 17:45
Cowboys U12 PH1 ja 2
16:30 - 17:30
16:45
Cowboys U8 PH4 ja 5
16:45 - 17:45
17:00
Cowboys U11 PH4 ja 5
17:00 - 18:15
Cowboys U15 PH3 ja 4
17:00 - 18:30
17:15
17:30
Cowboys U15 PH3 ja 4
17:30 - 18:45
17:45
Cowboys/ YJK U17 PH1 ja 2
17:45 - 19:00
Cowboys U9 PH2 ja 3
17:45 - 18:45
18:00
18:15
Cowboys U12 PH1 ja 2
18:15 - 19:30
18:30
Cowboys edustus PH6 ja 5
18:30 - 19:45
18:45
Cowboys U11 PH 4 ja 5
18:45 - 20:00
Cowboys/ YJK U17 PH1 ja 2
18:45 - 20:00
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
Kiekkopojat PH2 ja 3
20:00 - 21:30
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00
23:15
23:30
23:45
<< Edelliseen viikkoon
Tähän viikkoon
Seuraavaan viikkoon >>