Massatoiminnot:
Alueet/Paikat
Aitio/kokoustila/sauna
Jäähalli
Lukio
Niva-Kaijan koulu
Uimahalli
Ryhmiin ilmoittautuminen
joulukuu 2021
ma
ti
ke
to
pe
la
su
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
tammikuu 2022
ma
ti
ke
to
pe
la
su
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
helmikuu 2022
ma
ti
ke
to
pe
la
su
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Varauskalenteri
Valitse alue:
Jäähalli
Uikko
Aitio/kokoustila/sauna
Jäähalli
Keilahalli
Kuntosali
Snooker
Tatami/jumppasali
Uimahalli
Ulkoalueet
Jalkapallokenttä
Pesäpallokenttä
Tenniskentät
Urheilukenttä
Pyssymäki
Pyssyhovi
Vuokraamo
Bumper pallot
Fatbike
Kaasugrilli
Kävelysauvat
Lapsen kantorinkka
Liukulumikengät
Lumikengät
Tennismailat
Äänentoisto
Koulujen salit
Junttilan koulu
Lukio
Niva-Kaijan koulu
Liikuntasalit
Amiksen liikuntahalli
Liikuntaneuvonta
Liikuntaneuvonta
Testaus
Testilaboratorio
Seuratoiminta
Seuratoimintakalenteri
Katso jäähallin sivulta hinnasto, sijainti ja yhteystiedot »
Varauskalenteriin
Kirjaudu sisään
Ohjeet
<< Edelliseen viikkoon
Viikko: 03
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
tammi
helmi
maalis
huhti
touko
kesä
heinä
elo
syys
loka
marras
joulu
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Tähän viikkoon
Seuraavaan viikkoon >>
Aika:
maanantai
17 tammi
tiistai
18 tammi
keskiviikko
19 tammi
torstai
20 tammi
perjantai
21 tammi
lauantai
22 tammi
sunnuntai
23 tammi
08:00
Nivalan Harrasteakatemia PH2
08:00 - 09:30
Harrasteakatemia PH2
08:00 - 09:30
9lk LSO PH5
08:00 - 09:00
Halli avataa 08:00
08:00 - 08:30
08:15
08:30
Halli avataa 08:30
08:30 - 09:00
WP +45 PH8 ja 2
08:30 - 10:00
08:45
09:00
Köpis, eskarit PH4
09:00 - 10:00
Pikkukossit PH 4 ja 5
09:00 - 10:30
09:15
09:30
Vilkunan Esikot ja Päivänkakkarat PH 4 ja 5
09:30 - 10:30
Pilke Päiväkoti LK Tuulenpesä PH5
09:30 - 10:30
Peltopuiston päiväkoti PH4
09:30 - 10:30
09:45
10:00
8GH pojat PH4
10:00 - 11:30
Yleisö Mailaton PH1
10:00 - 11:00
10:15
10:30
Taitoluistelijat PH3
10:30 - 11:30
10:45
11:00
Cowboys Leijona Kiekkokoulu (PH4 ja5)
11:00 - 12:00
11:15
MP PH4
11:15 - 12:30
9lk LSO PH5
11:15 - 12:30
11:30
Yleisö Mailat PH1
11:30 - 12:45
11:45
12:00
Cowboys U8 PH 2
12:00 - 13:00
12:15
12:30
Köpis 6. lk pojat PH5
12:30 - 13:45
12:45
Jäänhoito
12:45 - 13:15
13:00
Cowboys U9 PH 3
13:00 - 14:00
13:15
Köpis 4. lk pojat PH5
13:15 - 14:30
Cowboys U12 (PH9)- PyPo U12 (PH4)Peli ( Peruttu)
13:15 - 15:00
13:30
13:45
14:00
Harrastamisen malli (PH4)
14:00 - 16:00
Cowboys U10 PH1
14:00 - 15:00
14:15
mp 2. 9lk PH4
14:15 - 15:30
14:30
14:45
15:00
Harrastamisen malli (PH4)
15:00 - 16:00
Cowboys edustus (PH6) - VTS (PH 2 ja 3) II-div. ottelu
15:00 - 18:30
the REAL höntsä PH4 ja 5
15:00 - 16:30
15:15
Harrastamisen malli- Easy Hockey PH5
15:15 - 16:15
15:30
15:45
16:00
Jäänhoito
16:00 - 16:30
Jäänhoito
16:00 - 16:30
Jäänhoito
16:00 - 16:30
Jäänhoito
16:00 - 17:00
16:15
Jäänhoito
16:30
Cowboys U10 PH3
16:30 - 17:30
Cowboys taitojää PH3
16:30 - 17:30
Cowboys U10 PH3
16:30 - 17:15
Cowboys U12 PH9
16:30 - 17:45
Jäänhoito
16:30 - 17:00
16:45
17:00
Cowboys U13 PH7
17:00 - 18:00
Nilikka Liiga PH 1, 2 ja 3
17:00 - 18:30
17:15
Cowboys U12 PH9
17:15 - 18:15
17:30
Cowboys U13 PH7
17:30 - 18:30
CowboysU19 PH1 ja2
17:30 - 18:45
17:45
Cowboys U13 PH7
17:45 - 19:00
18:00
Cowboys U17 PH2
18:00 - 19:00
18:15
Cowboys U8 ja U9 PH 2,3 ja 4
18:15 - 19:30
18:30
Cowboys U12 PH9
18:30 - 19:30
Jäänhoito
18:30 - 19:00
Nuorisoketju PH4 ja 5
18:30 - 20:00
18:45
Cowboys edustus PH6
18:45 - 20:00
19:00
Cowboys edustus PH6
19:00 - 20:15
huolto
19:00 - 20:15
Pipolätkä PH4ja 5
19:00 - 20:30
19:15
19:30
Cowboys U17 PH2
19:30 - 20:45
Cowboys Mv jää PH1
19:30 - 20:30
19:45
20:00
Hokkarit PH1 ja 2
20:00 - 21:30
20:15
Cowboys U17 ja U19 PH2 ja1
20:15 - 21:30
Kiekko 5000 PH3 ja 4 ja5
20:15 - 21:45
20:30
Wanhat Pierut PH8 ja 2
20:30 - 22:00
20:45
Jäänhoito
20:45 - 21:15
21:00
21:15
Jokitalo PH 3 ja 4 ja 5
21:15 - 22:45
21:30
Jäänhoito
21:30 - 22:00
Jäänhoito
21:30 - 22:00
21:45
Reikäkiekko PH1 ja 2
21:45 - 23:15
22:00
Kiekkopojat PH 3 ja 4 ja 5
22:00 - 23:30
Rystylätty PER.
22:00 - 23:30
22:15
22:30
22:45
23:00
23:15
23:30
23:45
<< Edelliseen viikkoon
Tähän viikkoon
Seuraavaan viikkoon >>