Massatoiminnot:
Alueet/Paikat
Jäähalli
Lukio
Niva-Kaijan koulu
Ryhmiin ilmoittautuminen
joulukuu 2021
ma
ti
ke
to
pe
la
su
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
tammikuu 2022
ma
ti
ke
to
pe
la
su
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
helmikuu 2022
ma
ti
ke
to
pe
la
su
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Varauskalenteri
Valitse alue:
Jäähalli
Uikko
Aitio/kokoustila/sauna
Jäähalli
Keilahalli
Kuntosali
Snooker
Tatami/jumppasali
Uimahalli
Ulkoalueet
Jalkapallokenttä
Pesäpallokenttä
Tenniskentät
Urheilukenttä
Pyssymäki
Pyssyhovi
Vuokraamo
Bumper pallot
Fatbike
Kaasugrilli
Kävelysauvat
Lapsen kantorinkka
Liukulumikengät
Lumikengät
Tennismailat
Äänentoisto
Koulujen salit
Junttilan koulu
Lukio
Niva-Kaijan koulu
Liikuntasalit
Amiksen liikuntahalli
Liikuntaneuvonta
Liikuntaneuvonta
Testaus
Testilaboratorio
Seuratoiminta
Seuratoimintakalenteri
Katso jäähallin sivulta hinnasto, sijainti ja yhteystiedot »
Varauskalenteriin
Kirjaudu sisään
Ohjeet
<< Edelliseen viikkoon
Viikko: 04
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
tammi
helmi
maalis
huhti
touko
kesä
heinä
elo
syys
loka
marras
joulu
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Tähän viikkoon
Seuraavaan viikkoon >>
Aika:
maanantai
24 tammi
tiistai
25 tammi
keskiviikko
26 tammi
torstai
27 tammi
perjantai
28 tammi
lauantai
29 tammi
sunnuntai
30 tammi
08:00
Harrasteakatemia
08:00 - 09:30
Harrasteakatemia
08:00 - 09:30
9lk LSO PH5
08:00 - 09:15
08:15
08:30
Halli avataa 08:30
08:30 - 09:00
08:45
09:00
Pikkukossit PH 4 ja 5
09:00 - 10:30
Halli avataa 09:00
09:00 - 09:30
09:15
09:30
Vilkunan Esikot ja Päivänkakkarat PH 4 ja 5
09:30 - 10:30
Peltopuiston päiväkoti PH4
09:30 - 10:30
Pilke Päiväkoti LK Tuulenpesä PH4
09:30 - 10:30
WP +45 PH8 ja 2
09:30 - 11:00
09:45
Knuutinpuhdon päiväkoti PH5
09:45 - 10:45
10:00
10:15
10:30
8GH pojat PH4
10:30 - 11:30
Taitoluistelijat PH1
10:30 - 11:30
10:45
11:00
Cowboys Leijona Kiekkokoulu (PH4 ja5)
11:00 - 12:00
11:15
MP PH4
11:15 - 12:30
11:30
Cowboys U10 (PH2) Leijonaliiga- Cobrat U10 musta/valk (PH4).
11:30 - 14:00
11:45
12:00
KKK 3J-4J PH4
12:00 - 12:45
Cowboys U8 PH 2
12:00 - 13:15
12:15
12:30
Köpis 6. lk pojat PH5
12:30 - 13:45
12:45
13:00
13:15
Köpis 4. lk pojat PH5
13:15 - 14:30
Cowboys U9 (PH1) - Cowboys U9 (PH3) Leijonaliigaa PELI
13:15 - 15:45
13:30
13:45
14:00
Harrastamisen malli
14:00 - 16:00
Cowboys U12 (PH 9)- TeKi salomäet (PH 5) Peli
14:00 - 15:45
14:15
mp 2. 9lk PH4
14:15 - 15:30
14:30
14:45
15:00
Harrastamisen malli
15:00 - 16:00
Jäänhoito
15:00 - 16:00
15:15
Harrastamisen malli- Easy Hockey
15:15 - 16:15
15:30
15:45
Cowboys U13 (PH 7)- RJK/PJK P U13 (PH4)Peli
15:45 - 17:30
Cowboys U12 (PH9)- PyPo U12 (PH5)Peli
15:45 - 17:30
16:00
Jäänhoito
16:00 - 16:30
Jäänhoito
16:00 - 16:30
Jäänhoito
16:00 - 16:30
Cowboys U13 PH7
16:00 - 17:00
16:15
Jäänhoito
16:30
Cowboys U10 PH3
16:30 - 17:30
Cowboys taitojää PH3
16:30 - 17:30
Cowboys U10 PH3
16:30 - 17:15
Cowboys U12 PH9
16:30 - 17:45
16:45
17:00
Cowboys U19 peruttu
17:00 - 18:00
17:15
Cowboys U12 PH9
17:15 - 18:15
17:30
Cowboys U13 PH7
17:30 - 18:30
CowboysU19 PH1 ja2
17:30 - 18:45
Jäänhoito
17:30 - 18:00
the REAL höntsä PH1 ja 2
17:30 - 19:00
17:45
Cowboys U13 PH7
17:45 - 19:00
18:00
Cowboys U17 PH2
18:00 - 19:00
TMOT ( PH 3) - TeKi ( PH5) KAlajokilaaksoliiga peli
18:00 - 19:45
18:15
Cowboys U8 ja U9 PH 2,3 ja 4
18:15 - 19:30
18:30
Cowboys U12 PH9
18:30 - 19:30
18:45
Cowboys edustus PH6
18:45 - 20:00
19:00
Cowboys edustus PH6
19:00 - 20:15
Cowboys edustus PH6
19:00 - 20:15
Jäänhoito
19:00 - 19:30
19:15
19:30
Cowboys U17 PH2
19:30 - 20:45
Cowboys Mv jää PH1
19:30 - 20:30
Nilikka Liiga PH 4 ja 5
19:30 - 21:00
19:45
Jäänhoito
19:45 - 20:15
20:00
Hokkarit PH1 ja 2
20:00 - 21:30
20:15
Cowboys U17 ja U19 PH2 ja1
20:15 - 21:30
Jäänhoito
20:15 - 20:45
Pipolätkä PH1 ja 2
20:15 - 21:45
20:30
Wanhat Pierut PH8 ja 2
20:30 - 22:00
20:45
Jäänhoito
20:45 - 21:15
Kiekko 5000 PH 1, 2 ja 3
20:45 - 22:30
21:00
Nuorisoketju PH2 ja 3
21:00 - 22:30
21:15
Jokitalo PH 3 ja 4 ja 5
21:15 - 22:45
21:30
Jäänhoito
21:30 - 22:00
Jäänhoito
21:30 - 22:00
21:45
22:00
Kiekkopojat PH 3, 4 ja 5
22:00 - 23:00
Rystylätty Ph 3, 4 ja 5
22:00 - 23:30
22:15
22:30
Reikäkiekko PH4 ja 5
22:30 - 00:00
22:45
23:00
23:15
23:30
23:45
<< Edelliseen viikkoon
Tähän viikkoon
Seuraavaan viikkoon >>