Massatoiminnot:
Alueet/Paikat
Jäähalli
Keilahalli
Lukio
Niva-Kaijan koulu
Ryhmiin ilmoittautuminen
syyskuu 2022
ma
ti
ke
to
pe
la
su
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
lokakuu 2022
ma
ti
ke
to
pe
la
su
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
marraskuu 2022
ma
ti
ke
to
pe
la
su
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Varauskalenteri
Valitse alue:
Jäähalli
Uikko
Aitio/kokoustila/sauna
Jäähalli
Keilahalli
Kuntosali
Snooker
Tatami/jumppasali
Uimahalli
Ulkoalueet
Jalkapallokenttä
Pesäpallokenttä
Tenniskentät
Urheilukenttä
Pyssymäki
Pyssyhovi
Vuokraamo
Bumper pallot
Fatbike
Kaasugrilli
Kävelysauvat
Lapsen kantorinkka
Liukulumikengät
Lumikengät
Tennismailat
Äänentoisto
Koulujen salit
Junttilan koulu
Lukio
Niva-Kaijan koulu
Liikuntasalit
Amiksen liikuntahalli
Liikuntaneuvonta
Liikuntaneuvonta
Testaus
Testilaboratorio
Seuratoiminta
Seuratoimintakalenteri
Katso jäähallin sivulta hinnasto, sijainti ja yhteystiedot »
Varauskalenteriin
Kirjaudu sisään
Ohjeet
<< Edelliseen viikkoon
Viikko: 42
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
tammi
helmi
maalis
huhti
touko
kesä
heinä
elo
syys
loka
marras
joulu
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Tähän viikkoon
Seuraavaan viikkoon >>
Aika:
maanantai
17 loka
tiistai
18 loka
keskiviikko
19 loka
torstai
20 loka
perjantai
21 loka
lauantai
22 loka
sunnuntai
23 loka
08:00
7 G/H (PH5)
08:00 - 09:30
Akatemia PH2
08:00 - 09:30
08:15
08:30
08:45
09:00
Jäänhoito
09:00 - 10:00
09:15
09:30
09:45
Log20 amp (PH3)
09:45 - 11:15
10:00
9EFT pojat (PH5)
10:00 - 11:15
Cowboys U9 PH3
10:00 - 11:00
10:15
10:30
10:45
Halli avataan 11:00
11:00
Jäänhoito
11:00 - 11:30
Leijona Kiekkokoulu PH 4 ja 5
11:00 - 12:00
11:15
Köpis 1-2F (PH4)
11:15 - 12:00
11:30
KKK 4L-5L (PH5)
11:30 - 12:30
Cowboys Taitoluistelijat PH 1
11:30 - 12:30
11:45
12:00
1G-2G (PH4)
12:00 - 12:45
KKk 3 A,B,C (PH5)
12:00 - 12:30
Cowboys U10 PH1
12:00 - 13:00
12:15
liikunta (syventävä ) PH4
12:15 - 13:30
12:30
Yleisö Mailaton PH4
12:30 - 14:00
12:45
Kyösti Kallio 6A B tytöt (PH4)
12:45 - 13:30
13:00
Yleisö Mailat PH5
13:00 - 15:30
13:15
KKK, 5 lk, Sirpa (PH5)
13:15 - 14:30
13:30
13:45
14:00
Yleisö Mailat PH5
14:00 - 15:30
14:15
14:30
14:45
15:00
Harrastamisen malli (PH4)
15:00 - 16:00
Harrastamisen malli (PH4)
15:00 - 16:00
15:15
Harrastamisen malli Easy Hockey PH4
15:15 - 16:15
15:30
Jäänhoito
15:30 - 16:00
Lämäri United PH4 ja 5
15:30 - 17:00
KaMROCK Oy PH 2 ja 3
15:30 - 17:00
15:45
16:00
Jäänhoito
16:00 - 16:30
Jäänhoito
16:00 - 16:30
Jäänhoito
16:00 - 16:30
Cowboys U14 PH7
16:00 - 17:00
16:15
Jäänhoito
16:30
Cowboys U11 PH2
16:30 - 17:30
Cowboys taitojää PH 3 U10/ U11
16:30 - 17:15
Cowboys U10 PH3 / U11 PH2
16:30 - 17:30
Cowboys taito/pelijää U8 PH2 / U9 PH3
16:30 - 17:30
16:45
17:00
Cowboys U13 PH9
17:00 - 18:00
Pipolätkä PH2 ja 3
17:00 - 18:30
Nilikka Liiga PH 4 ja 5
17:00 - 18:30
17:15
Cowboys Mv jää PH2
17:15 - 18:00
17:30
Cowboys U10 PH3
17:30 - 18:30
Cowboys U8 PH 4/ U9 PH5
17:30 - 18:45
Cowboys U11 PH4
17:30 - 18:30
17:45
18:00
Cowboys U19 PH1
18:00 - 19:00
Cowboys U19 PH1
18:00 - 19:00
18:15
18:30
Cowboys U13 PH9
18:30 - 19:30
Cowboys edustus PH6
18:30 - 19:45
Jäänhoito
18:30 - 19:00
18:45
Cowboys U13 PH9 / U14 PH7
18:45 - 20:00
19:00
Cowboys edustus PH6
19:00 - 20:15
Kiekko 5000 PH2 ja 3
19:00 - 20:45
Suharit jäällä PH 4 ja 5
19:00 - 21:00
19:15
19:30
Cowboys U14 PH7
19:30 - 20:30
19:45
Cowboys U19 PH1
19:45 - 21:00
20:00
WP Wanhat Pierut PH 8 ja PH2
20:00 - 21:30
20:15
Hokkarit PH2 ja 3
20:15 - 21:45
20:30
Myllykoski PH 2 ja 3
20:30 - 22:00
20:45
Reikäkiekko PH4 ja 5
20:45 - 22:15
21:00
Susi Hockey PH 4 ja 5
21:00 - 22:30
21:15
21:30
Nuorisoketju PH4 ja 5
21:30 - 23:00
21:45
Kiekkopojat PH4 ja 5
21:45 - 23:15
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00
23:15
23:30
23:45
<< Edelliseen viikkoon
Tähän viikkoon
Seuraavaan viikkoon >>