Massatoiminnot:
Alueet/Paikat
Jäähalli
Keilahalli
Lukio
Niva-Kaijan koulu
Ryhmiin ilmoittautuminen
lokakuu 2022
ma
ti
ke
to
pe
la
su
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
marraskuu 2022
ma
ti
ke
to
pe
la
su
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
joulukuu 2022
ma
ti
ke
to
pe
la
su
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Varauskalenteri
Valitse alue:
Jäähalli
Uikko
Aitio/kokoustila/sauna
Jäähalli
Keilahalli
Kuntosali
Snooker
Tatami/jumppasali
Uimahalli
Ulkoalueet
Jalkapallokenttä
Pesäpallokenttä
Tenniskentät
Urheilukenttä
Pyssymäki
Pyssyhovi
Vuokraamo
Bumper pallot
Fatbike
Kaasugrilli
Kävelysauvat
Lapsen kantorinkka
Liukulumikengät
Lumikengät
Tennismailat
Äänentoisto
Koulujen salit
Junttilan koulu
Lukio
Niva-Kaijan koulu
Liikuntasalit
Amiksen liikuntahalli
Liikuntaneuvonta
Liikuntaneuvonta
Testaus
Testilaboratorio
Seuratoiminta
Seuratoimintakalenteri
Katso jäähallin sivulta hinnasto, sijainti ja yhteystiedot »
Varauskalenteriin
Kirjaudu sisään
Ohjeet
<< Edelliseen viikkoon
Viikko: 48
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
tammi
helmi
maalis
huhti
touko
kesä
heinä
elo
syys
loka
marras
joulu
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Tähän viikkoon
Seuraavaan viikkoon >>
Aika:
maanantai
28 marras
tiistai
29 marras
keskiviikko
30 marras
torstai
01 joulu
perjantai
02 joulu
lauantai
03 joulu
sunnuntai
04 joulu
08:00
Akatemia PH2
08:00 - 09:30
Akatemia PH2
08:00 - 09:30
9ABK pojat PH4
08:00 - 09:30
Jäänhoito
08:00 - 08:30
Jäänhoito
08:00 - 08:30
08:15
08:30
Pikkukossit PH 2 ja 3
08:30 - 10:00
WP +45 PH8 ja 2
08:30 - 10:00
08:45
09:00
09:15
09:30
3D-9D Köpis PH5
09:30 - 10:30
09:45
10:00
Haikara eskarit ja 3. lk
10:00 - 11:30
Knuutinpuhdon päiväkoti PH4
10:00 - 11:00
Cowboys Taitoluistelijat PH5
10:00 - 11:00
Cowboys U9 PH1
10:00 - 11:00
10:15
10:30
10:45
11:00
Cowboys U13 (PH9)- PyPo U13 (PH4) OTTELU
11:00 - 12:45
Leijona Kiekkokoulu PH 4 ja 5
11:00 - 12:00
11:15
11:30
11:45
12:00
Cowboys U10 (PH2)- Hermes U10 (PH3) Leijonaliigaa
12:00 - 14:30
12:15
Mailapelit 1. 8lk
12:15 - 13:30
Mailapelit 2. 9lk PH4
12:15 - 13:30
mailapelit 2. 8lk PH4
12:15 - 13:30
12:30
12:45
Cowboys U19(PH1)- JHT U19 (PH5) II-div. OTTELU
12:45 - 15:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
Lukio PH4
14:15 - 15:00
14:30
Cowboys U11 (PH1)- JHT sin. U11 (PH4) OTTELU
14:30 - 16:15
14:45
15:00
Harrastamisen malli PH5
15:00 - 16:00
Harrastamisen malli PH5
15:00 - 16:00
15:15
Harrastamisen malli Easy Hockey
15:15 - 16:15
15:30
Jäänhoito
15:30 - 16:00
15:45
Cowboys edustus (PH6)- VTS (PH2 ja 3) II-div. OTTELU
15:45 - 19:30
16:00
Jäänhoito
16:00 - 16:30
Jäänhoito
16:00 - 16:30
Jäänhoito
16:00 - 16:30
Cowboys U14 PH7
16:00 - 17:00
16:15
Jäänhoito
KaMROCK Oy PH 2 ja 3
16:15 - 17:45
16:30
Cowboys U11 PH2
16:30 - 17:30
Cowboys taitojää PH 3 U10/ U11
16:30 - 17:30
Cowboys U10 PH3 / U11 PH2
16:30 - 17:30
Cowboys taito/pelijää U8 PH2
16:30 - 17:30
16:45
17:00
Cowboys U13 PH9
17:00 - 18:00
17:15
17:30
Cowboys U10 PH3
17:30 - 18:30
Cowboys Mv jää PH2
17:30 - 18:30
Cowboys U8 PH 4/ U9 PH5
17:30 - 18:45
Cowboys U11 PH4
17:30 - 18:30
17:45
Nilikka Liiga PH 4 ja 5
17:45 - 19:15
18:00
Cowboys U19 PH1
18:00 - 19:00
18:15
18:30
Cowboys U13 PH9
18:30 - 19:30
Cowboys edustus PH6 / U19 PH1
18:30 - 19:45
Cowboys edustus PH6
18:30 - 19:45
18:45
Cowboys U13 PH9 / U14 PH7
18:45 - 20:00
19:00
Cowboys edustus PH6
19:00 - 20:00
19:15
19:30
Cowboys U14 PH7
19:30 - 20:30
Pipolätkä PH4 ja 5
19:30 - 21:00
19:45
Hokkarit PH2 ja 3
19:45 - 21:15
Cowboys U19 PH1
19:45 - 21:00
20:00
WP Wanhat Pierut PH 8 ja PH2
20:00 - 21:30
Kiekko 5000 PH2 ja 3
20:00 - 21:45
20:15
20:30
Myllykoski PH 2 ja 3
20:30 - 22:00
20:45
21:00
Susi Hockey PH 4 ja 5
21:00 - 22:30
21:15
Kiekkopojat PH4 ja 5
21:15 - 22:45
21:30
Nuorisoketju PH4 ja 5
21:30 - 23:00
21:45
Reikäkiekko PH4 ja 5
21:45 - 23:15
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00
23:15
23:30
23:45
<< Edelliseen viikkoon
Tähän viikkoon
Seuraavaan viikkoon >>