Massatoiminnot:
Alueet/Paikat
Jäähalli
Keilahalli
Lukio
Niva-Kaijan koulu
Ryhmiin ilmoittautuminen
maaliskuu 2023
ma
ti
ke
to
pe
la
su
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
huhtikuu 2023
ma
ti
ke
to
pe
la
su
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
toukokuu 2023
ma
ti
ke
to
pe
la
su
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Varauskalenteri
Valitse alue:
Jäähalli
Uikko
Aitio/kokoustila/sauna
Jäähalli
Keilahalli
Kuntosali
Snooker
Tatami/jumppasali
Uimahalli
Ulkoalueet
Jalkapallokenttä
Pesäpallokenttä
Tenniskentät
Urheilukenttä
Pyssymäki
Pyssyhovi
Vuokraamo
Bumper pallot
Fatbike
Kaasugrilli
Kävelysauvat
Lapsen kantorinkka
Liukulumikengät
Lumikengät
Tennismailat
Äänentoisto
Koulujen salit
Junttilan koulu
Lukio
Niva-Kaijan koulu
Liikuntasalit
Amiksen liikuntahalli
Liikuntaneuvonta
Liikuntaneuvonta
Testaus
Testilaboratorio
Seuratoiminta
Seuratoimintakalenteri
Katso jäähallin sivulta hinnasto, sijainti ja yhteystiedot »
Varauskalenteriin
Kirjaudu sisään
Ohjeet
<< Edelliseen viikkoon
Viikko: 15
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
tammi
helmi
maalis
huhti
touko
kesä
heinä
elo
syys
loka
marras
joulu
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Tähän viikkoon
Seuraavaan viikkoon >>
Aika:
maanantai
10 huhti
tiistai
11 huhti
keskiviikko
12 huhti
torstai
13 huhti
perjantai
14 huhti
lauantai
15 huhti
sunnuntai
16 huhti
08:00
Akatemia PH2
08:00 - 09:30
7 C/D/S tytöt
08:00 - 09:30
Mailapelit 9lk.
08:00 - 09:30
9 A/B/K tytöt
08:00 - 09:30
Jäänhoito
08:15
Pikkukossit PH 2 ja 3
08:15 - 09:45
08:30
Halli avataa 08:30
08:30 - 09:15
Jäänhoito
08:30 - 09:00
08:45
09:00
WP +45 PH8 ja 2
09:00 - 10:30
09:15
Farrow kutsu turnaus 2023(PH2,PH3,PH4 ja PH5)
09:15 - 18:00
09:30
09:45
12 tunnin kiekko maratooni (PH1, PH2, PH3, PH4, PH5 ja PH8)
09:45 - 22:00
10:00
7 E/F tytöt
10:00 - 11:30
9 E/F tytöt
10:00 - 11:30
10:15
10:30
Yleisö Mailaton PH4
10:30 - 11:30
10:45
11:00
11:15
11:30
Cowboys U8 (PH1) - HaU Huskit U8 (PH5) pelitälli
11:30 - 13:30
11:45
12:00
KKK 3C
12:00 - 13:45
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
Cowboys U10 (PH3)-Cobrat U10 (PH4) harjoituspeli
13:30 - 15:00
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
KaMROCK Oy PH1 ja 2
15:00 - 16:30
15:15
15:30
Harrastamisen malli
15:30 - 16:15
Harrastamisen malli
15:30 - 16:15
15:45
16:00
Jäänhoito
16:00 - 16:30
Jäänhoito
16:00 - 16:30
16:15
Jäänhoito
Jäänhoito
16:30
Cowboys taitojää PH3 U13/U14
16:30 - 17:30
Cowboys U10 PH3
16:30 - 17:30
Cowboys taito/pelijää U9 PH3
16:30 - 17:15
Cowboys U13 PH9
16:30 - 17:15
Nilikka Liiga PH 4 ja 5
16:30 - 18:00
16:45
17:00
17:15
Cowboys U11 PH2
17:15 - 18:15
Cowboys U11 PH3 harkkapeli ph5
17:15 - 18:30
17:30
Cowboys Mv jää PH2
17:30 - 18:30
Cowboys U8 PH 4
17:30 - 18:45
17:45
18:00
Jäänhoito
Yleisö Mailat PH2
18:00 - 20:00
18:15
Cowboys U11 PH1
18:15 - 19:15
Cowboys Tytöt (PH1)- KK-81 tytöt (PH5) harjoitusottelu
18:15 - 19:30
18:30
Cowboys U9 PH3
18:30 - 19:30
Cowboys U10 PH1 ja 4
18:30 - 19:45
18:45
Cowboys U13 PH9
18:45 - 20:00
19:00
19:15
Cowboys U14 PH7
19:15 - 20:15
19:30
Hokkarit PH4 ja 5
19:30 - 21:00
WP/Lämäri/ED höntsää PH2 ja 8
19:30 - 21:00
19:45
Kiekko 5000 PH2 ja 3
19:45 - 21:30
20:00
WP Wanhat Pierut PH 8 ja PH2
20:00 - 21:30
20:15
Myllykoski PH 2 ja 3
20:15 - 21:45
20:30
20:45
21:00
Lehmiperän Oilers PH 2 ja 3
21:00 - 22:15
Susi Hockey PH 4 ja 5
21:00 - 22:30
21:15
21:30
Reikäkiekko PH4 ja 5
21:30 - 23:00
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00
23:15
23:30
23:45
<< Edelliseen viikkoon
Tähän viikkoon
Seuraavaan viikkoon >>