Nivalan liikuntakeskus
Liikuntatilojen varausjärjestelmä
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
tammi
helmi
maalis
huhti
touko
kesä
heinä
elo
syys
loka
marras
joulu
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Ohjeet
Tilat
Raportit
Etsi:
Viikko: 16
Jäähalli - Kaukalo
Aika:
maanantai
17 huhti
tiistai
18 huhti
keskiviikko
19 huhti
torstai
20 huhti
perjantai
21 huhti
lauantai
22 huhti
sunnuntai
23 huhti
08:00
9 G/H/J tytöt PH4 ja5
08:00 - 09:30
Akatemia PH2
08:00 - 09:30
7 C/D/S tytöt PH4
08:00 - 09:30
9 A/B/K tytöt PH5
08:00 - 09:30
Työpaikka puulaaki 2023
08:00 - 12:00
08:15
KKK 5lk tytöt PH5
08:15 - 09:15
08:30
WP +45 PH8 ja 2
08:30 - 10:00
08:45
09:00
09:15
09:30
09:45
10:00
7G/H tytöt PH5
10:00 - 11:30
7 E/F tytöt PH5
10:00 - 11:30
9 E/F tytöt PH5
10:00 - 11:30
Rst Steel(PH6), KamRock (PH1), Korpimach(PH4), AgroPro (PH5)
10:00 - 16:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
1G-2G (PH4)
11:15 - 12:00
11:30
11:45
12:00
1G-2G (PH4)
12:00 - 12:45
10+ kutsu turnaus Dynamo(PH8)- Popula (PH1)
12:00 - 13:15
12:15
Iloa mailapeleistä 1. PH5
12:15 - 13:30
8 E/F/T tytöt PH5
12:15 - 13:45
12:30
12:45
13:00
13:15
10+ kutsu turnaus Shrimps(PH6)- Popula (PH1)
13:15 - 14:30
13:30
KKK 5A-5L PH4
13:30 - 14:30
13:45
14:00
14:15
8 G/H tytöt PH5
14:15 - 15:45
14:30
Työpaikka puulaaki 2023
14:30 - 16:30
14:45
15:00
15:15
Harrastamisen malli Easy Hockey PH4
15:15 - 16:15
15:30
Harrastamisen malli
15:30 - 16:15
Jäänhoito
15:30 - 16:00
15:45
16:00
Jäänhoito
16:00 - 16:30
Jäänhoito
16:00 - 16:30
Cowboys U13 PH9
16:00 - 16:45
THE END KAUSI 2022-2023
16:00 - 00:00
16:15
Jäänhoito
Jäänhoito
16:30
Cowboys U11 PH2
16:30 - 17:30
Cowboys taitojää PH 3 U10/ U11
16:30 - 17:30
Cowboys U10 PH3
16:30 - 17:30
Cowboys taito/pelijää U8 PH2
16:30 - 17:30
10+ kutsu turnaus Dynamo(PH8)- Shrimps(PH6)
16:30 - 17:45
16:45
Cowboys U11 PH3 harkkapeli
16:45 - 18:00
17:00
17:15
17:30
Cowboys U10 PH3
17:30 - 18:30
Cowboys Mv jää PH2
17:30 - 18:30
Cowboys U8 PH 4
17:30 - 18:45
Cowboys U11 PH4
17:30 - 18:30
17:45
Työpaikka puulaaki 2023
17:45 - 20:30
18:00
Iccuna(PH4), RST (PH6), Korpimac.(PH2), AgroP(PH3), KamR(PH1)
18:00 - 21:00
18:15
18:30
Cowboys U13 PH9
18:30 - 19:30
Cowboys U9 PH 2 ja 3
18:30 - 19:30
Cowboys U14 PH7
18:30 - 19:45
18:45
Cowboys U13 PH9
18:45 - 20:00
19:00
19:15
19:30
Cowboys U14 PH7
19:30 - 20:30
Hokkarit PH4 ja 5
19:30 - 21:00
19:45
Susi Hockey PH 4 ja 5
19:45 - 21:15
20:00
WP Wanhat Pierut PH 8 ja PH2
20:00 - 21:30
20:15
20:30
Myllykoski PH 2 ja 3
20:30 - 22:00
20:45
21:00
Lehmiperän Oilers PH 2 ja 3
21:00 - 22:15
Kiekko 5000 PH2 ja 5
21:00 - 22:45
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
Reikäkiekko PH3 ja4 (Vuoro 00:15 saakka)
22:45 - 00:00
23:00
23:15
23:30
23:45